logo
 

Organizasyon Hizmetleri

Medkom, geliştirdiği iletişim teknikleri sayesinde projelerin gerçekleştirilmesi için yaratıcı çözüm önerileri sunar ve uygular. Medikal organizasyonlar için gelişmiş deneyimleri ile sistemler kurar ve olan sistemlerin geliştirilmesini sağlar. Medikal network ve bilgisi sayesinde birçok projeye değer katar.

 

Yurtiçi Organizasyonlar 

1-  Ulusal  Toplantılar 

2- Bölgesel Toplantılar ve Canlı Yayın Toplantıları  

3- Incentive ve Motivasyon Toplantıları 

4- Takım Oyunları 

 

Yurtdışı Organizasyonlar

Deneyimli kongre ekibi yurtdışında bulunan IMEX ,  EIBTM, GIBTM  gibi  toplantılarını izleyerek  hotel, restaurant, teknik ve taşımacılık konularında en güncel bilgiyi izler. Medkom, müşteri profiline uygun olarak bilgiyi süzerek tekliflerini sunar.

 

1- Yurtdışı kongre katılımları: Münferit ve grup yurtdışı kongre katılımlarınızı eksiksiz yönetir. Her kongre için özel konsept tasarımları sunar. Yoğun yurtdışı kongre katılım organizasyonu yaptığından satınalma gücünü  müşterileri için kullanır.

2- Preceptorship toplantıları: Medkom preceptorship toplantılarında öncüdür. İhtiyaçlarınıza uygun klinik ve fikir liderlerini bulur. Onlarla bilimsel programı oluşturur ve her program için ayrı bir konsept yaratır.

3- Incentive ve motivasyon toplantıları: Şirketinizin ihtiyacı olan motivasyonu konsept çalışır, fikir üretir, seyahat planınınızı eksiksiz hazırlar.

4- Özel iş seyahatları ve fuar katılımları