logo
 
  • Preceptorship Programları, yurt dışında uzman bir Üniversite
  • Hastanesi /klinik önderliğinde, ilgili bir terapötik alanda uzmanlaşmış kadrosu tarafından katılımcı misafir hekimler için organize edilen eğitim toplantılarıdır. Program boyunca hekimler diğer ülkelerin sağlık sistemleri ve tedavi yöntemlerini deneyimleyerek öğrenmiş olurlar. Tıp Kongre’lerinden farklı olarak “Preceptorship Programları’nda” ilgili terapötik alanda en güncel ve detaylandırılmış bilgiyi kısa sürede ve yerinde deneyimletmek hedeflenmiştir. Programların koordinasyonu ve sunumları, genellikle Üniversite Hastaneleri’nin  uzman akademik kadrosu tarafından sağlanmaktadır.
  • Preceptorship Programları, tüm dünyada yaptığı işlerle tanınan klinikler, hastaneler yada medikal tedavi merkezlerinde yapılmaktadır.Programlar deneyimlerin paylaşılması amacı ile genellikle bir yada iki gün süreli olarak planlanır. 
  • Medkom, uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahip bir medical ajans olarak, tüm dünyadaki en iyi Medikal Merkezler ve uzman konuşmacı kadroları sizin adınıza araştırıp organize ederek tüm toplantıların başarılı ve verimli olarak gerçekleşmesini sağlamaktadır.